O mně

 

Jmenuji se Kristýna. Lidé se mě často ptají, jak jsem se dostala k focení. Můj starší brácha také fotil a já mu záviděla, jak mu každý jeho fotky chválí. Tak jsem to taky zkusila. A vyšlo to. :) 

Od roku 2009 jsem ušla dlouhou cestu. Vytvořila jsem si v domě mých rodičů amatérský fotoateliér (měli opravdu velikou radost) a koupila několik zrcadlovek, objektivů a blesků. 

Když jsem se v roce 2016 přestěhovala do Plzně, fotoateliér zanikl. V roce 2018 vznikl nový fotoateliér v Plasích.  Teď fotím portréty a děti v ateliéru, v přírodě,v interiérech. Děti fotím nejraději ve vašich domech a bytech. V tom nejpřirozenějším prostředí. 

A miluju svatby! Nejraději mám obřad a první tanec, to mám vždy co dělat zadržovat slzy, přesto, že některé ze snoubenců vidím poprvé v životě. Jsou to nádherné okamžiky. 

 

"Super. Naprosto spokojení, skvělé fotky a práce. Příjemné prostředí, výborná komunikace a veliká ochota." 

Ilona

"Týnka je skvělá paní fotografka, má úžasně šikovné ruce a hezký vkus na fotky, odhadne Vás a přesně ví, jaký styl fotek se k Vám hodí. My jsme se nechavali fotit na těhoteské fotky a musím říc, že jsem byla opravdu velmi spokojená. Týna vždy vše vysvětlila i trpělivost s námi měla. "

Tereza

"Fotí přirozeně a nenásilně. Jako člověk, který se nerad fotí, jsem se při focení cítila velmi dobře a uvolněně."

Nikola 

"Jsi moc milá, příjemná holka a při focení jsi byla až neviditelná. Ani bych neřekla, že jsi některé momenty vůbec dokázala zachytit."

Iva 

"Musím říct, že Týnka umí fotit výborně. Přímo skvěle. Jsme nadšeni fotkami. Nejlepší fotografka kterou jsme si mohly vybrat. A hlavně je úplně pohodová a usměvavá. ."

Zdeňka

"Máme ty nejkrásnější zachycené svatební vzpomínky."

Hanka